Dr Cristian Martinez, Av. Sta. Fe 2206 2C, Buenos Aires, Argentyna, tel. +54 11 6477-9208 (2023)

KABA

Chirurg

dr Cristiana Martineza

Rodrigo

0

01 czerwca 2022 13:50

Zrobił mi 4 implanty i było naprawdę idealnie! Świetne były! Profesjonalista we wszystkim, praca i uwaga! bardzo dziękuję doc

rumianek

0

25 lutego 2022 3:05

Z tego co widzę, wydaje się być dobrym fachowcem. Od miesięcy szukam chirurga, ponieważ mam do usunięcia 2 zęby mądrości. Byłam umówiona z chirurgiem, który skierował mnie na operację przedoperacyjną i od tamtej pory nie mogłam się z nią spotkać, żeby uzgodnić termin ekstrakcji. To było 5 miesięcy temu. Chciałbym wiedzieć, jak się zabrać za przesiadkę z tobą. Mam zrobione wszystkie zabiegi przedoperacyjne.

użytkownik

0

18 lutego 2022 18:56

Skorygował mój wstawiony zgryz.Zmienił moje życie będę dozgonnie wdzięczna.Nie ma innego w kraju,jest to N1

Ezechiel

0

01 stycznia 2022 9:18

Odwiedziłem doktora Martíneza około 5 razy, odkąd po raz pierwszy wyjaśniłem, że potrzebuję raportu z jego opinią w mojej sprawie, aby zabrać go do pracy socjalnej. Bardzo uprzejmie powiedział mi, że nie muszę płacić za przyszłe wizyty, ponieważ odwiedzałem go w celu uzyskania raportu iw tym celu musiałbym wrócić do biura.

Problem polegał na umawianiu się na wizyty, z 5 razy, kiedy poszedłem 2, musiałem wrócić praktycznie w tej chwili, ponieważ ortodonta nie był tego dnia obecny. Straciłem więc czas, doktor Martinez też, i musiałem wziąć kolejną zmianę.

Kiedy udało mi się umówić na wizytę w terminie, w którym ortodonta był obecny, wszystko poszło bardzo dobrze, uwaga jest i była doskonała na wszystkich moich wizytach. Powiedzieli mi, że raport będzie dostępny za 2-3 tygodnie. Minęły 4 miesiące i nadal czekam na raport. Komunikowałem się przez WhatsApp i jedyne, co ci mówią, to to, że musisz umówić się na spotkanie, nigdy nie przesyłają pytania / zapytania bezpośrednio do dr.

Ideałem jest bezpośredni kontakt z dr Martinezem przez Instagram, ponieważ uwaga na WhatsApp jest okropna. Pani doktor była zawsze bardzo profesjonalna i pomogła rozwiać moje wątpliwości i obawy.

Po bezpośredniej rozmowie z Cristianem szybko rozwiązaliśmy sytuację.

0

30 września 2021 0:13

Nie ma obserwacji pacjenta. Zostałem skierowany przez mojego dentystę ogólnego, ale okazało się, że nigdy się z nim nie skontaktowałem (mimo jego prób) w celu omówienia ewolucji i mojego przypadku. Strata czasu, nie wszystko co się świeci na IG jest złotem!

Mariela

0

23 września 2021 2:08

Wszystko bardzo słodkie! Bardzo ładne zdjęcia i dużo akredytacji, teraz w chwili uwagi przygotuj się na bycie jednym z czekającego tłumu. Bardzo masowy, zerowy plan leczenia. Zamknięty we własnym „sukcesie”

Sandra

0

18 września 2021 1:59

Rehabilituję nie tylko swój uśmiech, ale i całe życie. Przeszedłem operację przeszczepu kości i podniesienia dna zatoki szczękowej. Wstawiłam 8 implantów i wszystko było super. To jest najlepsze na ŚWIECIE! DOSKONAŁOŚĆ POD KAŻDYM WZGLĘDEM

Natalia

0

06 września 2021 16:32

16.06 umówiłam się na Instagramie na konsultację zagrodową, umówiliśmy się z lekarzem, który dzień wcześniej miał mi przesłać link, żebym mogła dokonać płatności za konsultację. Nic nie otrzymałam, czekałam na konsultowaną i po półtorej godzinie przeprosiła, że ​​spóźniła się z operacją. Jak na razie wszystko jest zrozumiałe, umówiliśmy się na następny dzień na 20:30 i nie dość, że znowu mnie wystawił, to jeszcze bardzo dziwne było dla mnie, że nie masz sekretarki do załatwienia tych spraw, więc szkoda, bo nadal nie udało mi się rozwiązać mojego problemu.

Marta

0

08 sierpnia 2021 4:32

Podobno miałem zmianę na wczoraj o 19:00. Po przyjeździe widzę poczekalnię pełną ludzi, pacjentów głośno kłócących się z sekretarką i dowiaduję się, że moja zmiana jest odwołana z powodu „przeprowadzki”. Znalazłem to za pośrednictwem profesjonalnej aplikacji, ale bez wątpienia posiadanie wielu obserwujących na IG niekoniecznie czyni cię poważnym w momencie uwagi. Informują mnie, że sekretarka odwołała moją zmianę 2 minuty przed przybyciem na czas. Dużo uwagi, będę szukać profesjonalisty ze spersonalizowaną uwagą! JESTEŚMY W PANDEMII! SZANUJ HARMONOGRAM LUDZI!

Nawiasem mówiąc, właśnie przeczytałem, że nie jestem jedynym, który zauważa ogromną uwagę i radzenie sobie ze zmianami, i wyjaśniam, że zmiana była z Martinezem, a nie z Ramirezem!

EDYTOWANO

Teraz odpowiada: „Dlaczego powiedział ci, że jeśli trafiłeś na panoramę, którą opisujesz, NIE SŁUŻYŁEM TAM” nie da się obronić takiego stanowiska.

W innym negatywnym komentarzu odnosi się do innego profesjonalisty, który o tym nie wspomina! Musisz wziąć się w garść, panie!

A przed rozszerzeniem, aby „być w stanie świadczyć lepsze usługi” (sic), sprawdź, jaki rodzaj usługi jest świadczony.

„Powaga” nie poinformowania pacjenta, że ​​się porusza, ale poczekalnia pełna ludzi, którzy właśnie w tym momencie dowiadują się, że się porusza!

użytkownik

0

25 lipca 2021 10:25

Wykonał na mnie operację ortognatyczną klasy 2, ponieważ miałem problemy z oddychaniem i używałem cpap do spania. Prawda jest taka, że ​​jestem w trakcie zdrowienia, ale czuję, że się zmieniam, nawet jakość mojego życia, czuję, że wdzierają się oddechy. Myślałem, że mój nie ma rozwiązania i zmienił moje życie. Jeśli ktoś czyta tę recenzję, sugeruję, aby przejść do przedpłaty, aby móc udostępnić tę operację.
Poważny, odpowiedzialny profesjonalista, który Twoim zdaniem troszczy się o Ciebie.
Kiedy jechałem wiedziałem, że to jeden z najlepszych w kraju, teraz po operacji utrzymuję, że to 1.

Micaela

0

14 lipca 2021 11:15

DOSKONAŁY PROFESJONALISTA I CZŁOWIEK. Po wielu wizytach u wielu specjalistów bez żadnych rezultatów, dentysta Cristian Martinez był w stanie naprawdę postawić mi diagnozę i pomóc w powrocie do zdrowia, SUPER POLECAM!

sergio

0

14 lipca 2021 3:13

Nie znam dr Martíneza, ale czytam komentarze ludzi i naprawdę widać, że jest doskonałym profesjonalistą w swojej dziedzinie.
Co więcej, poświęca czas na odpowiadanie ludziom, którzy wchodzą tylko po to, by dać bezpodstawne negatywne komentarze, prawda jest taka, że ​​gdyby był lekarzem, nawet nie traciłby czasu na odpowiadanie, ponieważ jego CV mówi samo za siebie, facet jest kapo

użytkownik

0

12 lipca 2021 2:16

Doktor Cristian Martinez, znakomity fachowiec, operował mnie miesiąc i kilka dni temu z powodu guza na podniebieniu. Dzięki Bogu, Jego rękom i chwale żyję.
Do końca życia będę wdzięczny mojej rodzinie. Wracam do zdrowia po bardzo dużej i ryzykownej operacji, on jest najlepszy. Niech Bóg zawsze błogosławi ciebie i twoją rodzinę.

Juana

0

10 lipca 2021 11:30

Czekanie ponad półtorej godziny w poczekalni w środku pandemii nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Kiedy poszłam do łazienki postanowiłam wyjść.

Eduardo

0

18 czerwca 2021 18:37

Znakomity chirurg szczękowo-twarzowy, wyleczył martwicę szczęki mojej żony spowodowaną bisfosfonianami zawartymi w lekach onkologicznych. Wysoce polecany.

Anusz

0

11 czerwca 2021 16:23

Poczekaj godzinę w pokoju 2x2 bez okien z innymi osobami. Kiedy miałem turę. Odłożyłem to na konto, bo bolało, a już zapłaciłem. Kiedy przyszedł czas, okazało się, że jest drożej. Jeden pacjent wychodził, a drugi natychmiast wchodził. Nie widziałem, żeby się mył, prosiłem go, żeby to zrobił, a on mi powiedział, że to samo, jeśli nasączy alkoholem. Odkąd druga osoba odeszła, nie widziałem zmiany materiału dentystycznego. Mimo to byłem gotów dostać ząb, który mnie zabijał, na podstawie niektórych komentarzy, które przeczytałem, przypuszczałem, że może to było coś brudnego, ale dobrego w swojej pracy. Leczył mnie przez tydzień, a ja zgodziłam się skontaktować z jego WhatsApp, aby uzgodnić kolejną wizytę w celu usunięcia zęba w tym tygodniu. Pytanie, na które nie odpowiada od kilku dni, wiadomości spadają, ale on nie odpowiada, skończyło mi się to, co dał mi do picia, i znowu zaczyna boleć, a jeśli wybuchnie, nie mogę tego zrobić wyrwania zęba, to znowu będę musiała iść do innego lekarza, który przepisze antybiotyk, żebym później mogła wyrwać ząb. CAŁE NIEPORZĄDZENIE.

użytkownik

0

11 czerwca 2021 11:20

Moje doświadczenie było doskonałe. Dostałem 8 implantów w jego klinice na Av. Santa Fe, wszystkie nieskazitelne, białe, z poszanowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa biologicznego. Po przyjeździe zmierzyli mi temperaturę i polali alkoholem, po czym poszedłem umyć ręce. Podczas wizyty u mnie używam podwójnego paska podbródkowego i maski. Moje doświadczenie było tak dobre, że poleciłem to całej mojej rodzinie, nawet dzwonili do mnie, aby zobaczyć, jak sobie radzę po operacji, co jest bardzo rzadkim ograniczeniem w tych czasach.
Wielkie dzięki za wszystko!

móc

0

10 października 2019 11:11

Najlepsze ze wszystkich do leczenia wszelkiego rodzaju zmian twarzy i guzów w okolicy szczękowo-twarzowej.

Carila

0

30 lipca 2019 1:09

Świetny fachowiec, ale przede wszystkim wspaniały człowiek, poświęca cały czas na wytłumaczenie Twojej sprawy, gorąco polecam, moja rodzina i ja go znamy z powodu bardzo ciężkiego przypadku, który miał mój mąż, to było 3 lata temu, dziś jego usta są idealne. Do tej pory nadal przeprowadzane są rutynowe kontrole, nic więcej. Najlepszy daleko daleko chirurg.

maria

0

03 lipca 2019 13:38

Operował mnie z powodu złożonej deformacji twarzy. To zmieniło moje życie. Będę wiecznie wdzięczna

Jezus

0

08 maja 2019 7:31

Nazywam się Jesús Canovés, jestem pacjentem dr Cristiana Martineza i chciałem go polecić za jego profesjonalizm, zaangażowanie, szacunek, uwagę i poświęcenie. Miałem asymetrię twarzy III klasy i wykonał na mnie operację ortognatyczną, pozostawiając mnie całkowicie zadowolonym z pracy, która iso. Jest najlepszym chirurgiem szczękowo-twarzowym. Dzięki Christianie.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Fredrick Kertzmann

Last Updated: 21/08/2023

Views: 5617

Rating: 4.6 / 5 (66 voted)

Reviews: 81% of readers found this page helpful

Author information

Name: Fredrick Kertzmann

Birthday: 2000-04-29

Address: Apt. 203 613 Huels Gateway, Ralphtown, LA 40204

Phone: +2135150832870

Job: Regional Design Producer

Hobby: Nordic skating, Lacemaking, Mountain biking, Rowing, Gardening, Water sports, role-playing games

Introduction: My name is Fredrick Kertzmann, I am a gleaming, encouraging, inexpensive, thankful, tender, quaint, precious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.