Jak przenieść moje kontakty z iPhone'a na Android? (2023)

Coraz częściej ludzie przesiadają się z iPhone'a na telefon z Androidem, który oferuje różne funkcje spełniające potrzeby użytkowników. Przenoszenie kontaktów z iPhone'a na Androida może być skomplikowane, jeśli nie wiesz, jak to zrobić. Dlatego zapraszamy do przeczytania tego przewodnika, abyś wiedział, jak przenieść go sprawnie i bez marnowania czasu. W tym poście wyjaśniamy wszystkie kroki, które należy wykonać, aby przenieść kontakty z iPhone'a nawet na najnowszy model iPhone'a. Jeśli jesteś gotowy, aby się zanurzyć, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak bezpiecznie przenieść kontakty z iPhone'a na Androida.

Indeks

 • 1 1. Jak przenieść kontakty z iPhone'a na urządzenie z Androidem?
 • 2 2. Jakie narzędzia i aplikacje są wymagane do transmisji?
 • 3 3. Jak przesyłać kontakty z kontaktami Google
 • 4 4. Jak przenieść kontakty za pomocą AirDrop
 • 5 5. Jak przenieść kontakty za pomocą usług Apple iCloud
 • 6 6. Czy użytkownicy iPhone'a powinni regularnie aktualizować swoje kontakty z Androidem?

1. Jak przenieść kontakty z iPhone'a na urządzenie z Androidem?

 • Użyj Apple Card, aby przenieść kontakty z iOS na Androida

To łatwy i szybki sposób na przeniesienie kontaktów z iOS na Androida bez użycia kabla USB. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację Apple Carda, która jest dostępna bezpłatnie zarówno w Apple App Store, jak i Google Play Store. Dzięki tej aplikacji możesz zsynchronizować wszystkie swoje kontakty bezpośrednio z iPhone'a na urządzenie z Androidem.

Aby przenieść kontakty z iOS na Androida za pomocą Apple Card, wykonaj następujące kroki:

 • Upewnij się, że Twój iPhone jest podłączony do Internetu.
 • Zainstaluj aplikację Apple Cards na iPhonie w App Store.
 • Przejdź do Ustawienia->Kontakty->Dodaj nowy kontakt.
 • Wprowadź adres e-mail lub numer telefonu osoby, do której chcesz przenieść kontakty.
 • Pobierz Apple Carda na urządzenie z Androidem ze Sklepu Play.
 • Otwórz Apple Cardę na urządzeniu z Androidem i podłącz go do tego samego konta Apple ID, którego używasz na iPhonie.
 • Teraz wszystkie Twoje kontakty zostaną automatycznie zsynchronizowane z iPhone'a na urządzenie z Androidem.
 • Użyj iTunes, aby przenieść kontakty z iOS na Androida

Innym sposobem przesyłania kontaktów z urządzenia iOS na urządzenie z Androidem jest użycie iTunes.Za pomocą iTunes możesz wyeksportować wszystkie swoje kontakty z urządzenia iOS, a następnie zaimportować na urządzenie z Androidem.

(Video) How to Transfer Contacts from iPhone to Android

Aby przenieść kontakty z iOS na Androida za pomocą iTunes, wykonaj następujące kroki:

 • Upewnij się, że urządzenie z systemem iOS i komputer są połączone z Internetem.
 • Podłącz urządzenie iOS do komputera za pomocą kabla USB.
 • Otwórz iTunes na komputerze i kliknij przycisk „Synchronizować” na ekranie na górze ekranu.
 • Wybierz opcję „Eksportuj kontakty...” z rozwijanej listy.
 • Wybierz folder, w którym chcesz wyeksportować swoje kontakty.
 • Poczekaj na pobranie wszystkich kontaktów.
 • Po pobraniu pliku kontaktów podłącz urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB.
 • Otwórz eksplorator plików na urządzeniu Android i skopiuj plik kontaktowy.
 • Otwórz aplikację kontaktową na urządzeniu z Androidem i kliknij przycisk „Importuj kontakty ...” na górze ekranu.
 • Wybierz plik kontaktów, który chcesz zaimportować z Eksploratora plików.
 • Poczekaj, aż wszystkie kontakty zostaną zaimportowane.
Możesz być zainteresowany: jak odblokować kanały telegramów iPhone

2. Jakie narzędzia i aplikacje są wymagane do transmisji?

Ważne jest, aby prawidłowe wdrożenie transferu miało odpowiednie narzędzia.Umożliwiają nam poznanie bieżącego salda naszego konta, kontynuowanie wszystkich operacji oraz zarządzanie i monitorowanie statusu przeniesienia.

Po pierwsze, aby wykonać przelew, potrzebujesz oprogramowania, które posiada niezbędne certyfikaty i przeszkolenie do łączenia się z systemami bankowymi. Wiąże się to z korzystaniem z aplikacji takich jak:Bizagi Integration Manager, SEPA MAPPING Tool i WHITERabbit XML Suite.

Powyższe narzędzia pozwalają na monitorowanie ruchów na naszym koncie, zapewniają pełną analizę graczy finansowych oraz zapewniają bezpieczny proces przelewu. Inne sposoby wykonania przelewu to:

 • Za bankowość internetową
 • Przez przelew bankowy
 • Na czek bankowy
 • Korzystanie z karty kredytowej

Ponadto każda operacja musi być przeanalizowana w celu zapewnienia optymalnej realizacji przelewu, monitorowania poprawności przestrzegania wymogów bezpieczeństwa i dokumentacji oraz sprawdzania ich salda. Wreszcie wskazane jest również posiadanie specjalistycznego oprogramowania, które pomaga usprawnić proces produkcyjny i zoptymalizować zaangażowane zasoby.

(Video) How to Transfer Contacts from iPhone to Android

3. Jak przesyłać kontakty z kontaktami Google

Jeśli chcesz przenieść kontakty z jednego telefonu do drugiego, możesz to zrobić za pomocą aplikacji Kontakty Google. Jest to przydatne, gdy zmieniasz telefon, ponieważ możesz zabrać ze sobą wszystkie kontakty. Nauczmy się, jak używać Kontaktów Google do przesyłania kontaktów.

Krok 1 - Eksportuj kontakty ze starego telefonu:Pierwszym krokiem w przenoszeniu kontaktów między telefonami jest wyeksportowanie kontaktów ze starego telefonu. Aby to zrobić, otwórz aplikację Kontakty w telefonie i znajdź opcję eksportu. Jeśli wyeksportujesz swoje kontakty jako plik vCard lub CSV, możesz łatwo zaimportować je do aplikacji Kontakty Google.

Krok 2 — zsynchronizuj aplikację Kontakty Google z nowymi kontaktami:Po wyeksportowaniu kontaktów przejdź do strony aplikacji Kontakty Google. Kliknij ikonę importu w prawym górnym rogu ekranu, aby załadować wyeksportowane kontakty. Aplikacja Kontakty Google zsynchronizuje się z nowymi kontaktami.

Możesz być zainteresowany: jak zrobić historię na Instagramie

Krok 3 - Synchronizacja kontaktów z nowym telefonem:Aby zakończyć proces importu, wreszcie uruchom aplikację kontaktową na telefonie komórkowym i przejdź do strony ustawienia.Stamtąd aktywuj opcję synchronizacji kontaktu.Rozpoczyna się synchronizacja kontaktów z aplikacji Google Contacts z aplikacją kontaktową w telefonie.Teraz wszystkie twoje kontakty zostaną przeniesione na nowy telefon.

4. Jak przesyłać kontakty z Airdrop

AirDrop: przenieś kontakty

(Video) Jak Skopiować i Przenieść Dane z iPhone na Androida?

Airdrop to narzędzie Apple, które wykorzystuje technologię Wi-Fi do przesyłania plików między platformami Apple Mac OS X i iOS.Można go również użyć do udostępniania kontaktów z książki adresowej.Wykonaj następujące kroki, aby przesyłać kontakty z Airdrop.

1. Potrzebujesz

 • Mac OS X V10.12.2 lub wyższe i iOS 11.2 lub wyższe
 • Pojemnik z Mac OS X lub iOS z aktywowanym airdropem

2. Ukończ
Musisz włączyć AirDrop na swoich urządzeniach, aby inni mogli Cię znaleźć. Otwórz Ustawienia > AirDrop, aby włączyć tę funkcję na iPhonie, iPadzie, iPodzie touch lub innym urządzeniu z systemem iOS. Aby włączyć tę funkcję na komputerze Mac, otwórz Finder > Air Drop.

3. Wyślij kontakty
Aby przenieść kontakt, otwórz kontakty na komputerze Mac lub iOS i wybierz osobę.Kliknij symbol części (okrąż ze strzałką w górę), a następnie na Airdrop.Urządzenie z drugą osobą powinno pojawić się w oknie - wybierz swoje imię i nazwisko, a następnie pojawi się zaproszenie do podłączenia urządzenia osoby.Gdy tylko osoba zaakceptuje zaproszenie, dane kontaktowe są wyświetlane na adresie notesu.

5. Jak przesyłać kontakty z usługami Apple iCloud

 • Krok 1: Zaloguj się na swoje konto Apple iCloud

Aby przenieść kontakty z telefonu Apple do iCloud, musisz najpierw zalogować się na swoje konto. Aby to zrobić, otwórz witrynę iCloud.com w przeglądarce lub za pomocą aplikacji, takiej jak Finder lub iCloud. Następnie wprowadź swój identyfikator Apple ID i hasło, aby uzyskać dostęp do konta. Jest to pierwsza faza naszego procesu przenoszenia kontaktów.

 • Krok 2: Przejdź do aplikacji Kontakty

Wyszukaj na swoim koncie aplikacji kontaktowej i otwórz ją.Dzięki tej aplikacji możesz wyświetlać przechowywane kontakty.Jest to ważne, jeśli wprowadzasz kontakty w chmurze iCloud.Pamiętaj, że proces transmisji kontaktowej działa tylko z kontaktami z telefonu Apple.

(Video) Jak przesłać dane z iPhone na Androida? Transfer zdjęć, filmów, kontaktów i innych plików

 • Krok 3: Wprowadź dane kontaktowe

Po otrzymaniu kontaktów na swoje konta musisz ręcznie wprowadzić kontakty w iCloud.Po prostu wprowadź dane kontaktowe w nowym obszarze kontaktowym aplikacji kontaktowej.Pamiętaj, że musisz wprowadzić wszystkie szczegóły kontaktu, takie jak nazwa, numer telefonu, adres e -mail itp.Gdy będziesz gotowy, wprowadzając dane kontaktowe, kliknij Zapisz, a kontakt jest zapisywany na koncie iCloud.Powtórz ten proces dla wszystkich kontaktów, a ukończysz transfer kontaktów.

Może Cię zainteresować: Jak uzyskać dostęp do WhatsApp

6. Czy użytkownicy iPhone'a powinni regularnie aktualizować swoje kontakty z Androidem?

Zaktualizuj swoje kontakty na Androida z iPhone'a

Podczas przełączania systemu operacyjnego iPhone'a z telefonu komórkowego na Androida ważne jest, aby wszystkie kontakty były aktualne. Jest to szczególnie istotne dla osób aktywnych w sieciach społecznościowych, ponieważ wiele z tych narzędzi polega na wykorzystaniu aplikacji do synchronizacji kontaktów. Poniższe informacje mogą pomóc użytkownikom iPhone'a zaktualizować swoje kontakty na Androidzie w ciągu kilku minut.

Po pierwsze, dzięki aplikacji iCloud użytkownicy mogą przesyłać kontakty ze starego urządzenia na nowe.To narzędzie jest przydatne, ponieważ nie tylko przesyła dane kontaktowe, ale także ważne pliki przechowywane na starym urządzeniu, aby użytkownicy mogli szybko przywrócić, jeśli potrzebują starych danych.Aby korzystać z aplikacji, konto iCloud musi być powiązane z obiema urządzeniami, a użytkownicy muszą aktywować transmisję danych, aby aplikacja działała.

Oprócz aplikacji iCloud użytkownicy iPhone'a mogą również synchronizować swoje kontakty z kontem Google. Wystarczy połączyć konto Google ze starym urządzeniem i urządzeniem z systemem Android, a wszystkie kontakty zostaną zsynchronizowane z kontem Google. Gdy to zrobisz, użytkownicy będą mogli pobrać aplikację Kontakty Google, aby skonfigurować automatyczną synchronizację i zapewnić aktualność kontaktów. Ta aplikacja jest idealna dla tych, którzy chcą pozostać w kontakcie ze wszystkimi znajomymi na różnych urządzeniach.

(Video) ORANGE EKSPERT - Jak przenieść kontakty z Androida na iPhone'a?

Wniosek: Przenoszenie kontaktów z iPhone'a na Androida może być wyzwaniem. Ale na szczęście cały proces jest znacznie prostszy, niż możesz sobie wyobrazić, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym artykule. Użyj swojego konta Google, zsynchronizuj swoje kontakty z chmurą lub po prostu prześlij je kablem. Istnieje wiele sposobów rozwiązania problemu przełączania smartfonów. Mamy nadzieję, że znalazłeś rozwiązanie, aby przenieść swoje kontakty i mamy nadzieję, że jeśli wybierzesz jedną z tych opcji, odniesie sukces.

FAQs

Jak przenieść moje kontakty z iPhone'a na Android? ›

Najprostszą metodą jest dodanie konta Google do iPhone'a (które i tak będzie nam potrzebne w Androidzie np. do korzystania ze Sklepu Google Play), a następnie zsynchronizowanie kontaktów z kontem Google. Gdy na Androidzie zalogujesz się na to konto, to wszystkie kontakty będą od razu na miejscu.

Jak skopiować kontakty z iPhone na Android? ›

Kopiowanie danych z iPhone'a na nowy telefon z Androidem jest bezpieczne i łatwe. Wystarczy połączyć oba telefony kablem lub sparować bezprzewodowo przez Wi-Fi, aby w bezpieczny sposób skopiować kontakty, zdjęcia, kalendarz i inne dane.

Jak eksportować kontakty z iPhone? ›

W aplikacji Kontakty na stronie iCloud.com kliknięciem wybierz kontakt na liście kontaktów. Jeśli chcesz wyeksportować wiele kontaktów, naciśnij i przytrzymaj klawisz Command (na Macu) lub Control (na komputerze z systemem Windows), a następnie kliknij każdy kontakt, który chcesz wyeksportować.

Jak przegrac kontakty z iPhone'a na Samsunga? ›

Aby przenieść kontakty z iPhone'a na telefon z systemem Android musisz najpierw wyeksportować je z iCloud i przenieść do Kontaktów Google. Najprostszym sposobem, aby to zrobić jest wyeksportowanie pliku vCard z iPhone'a i zaimportowanie go w Kontaktach Google.

Jak przenieść dane z iPhone na Androida bez kabla? ›

Zalecamy, aby urządzenie było podłączone do sieci Wi-Fi i zasilania.
 1. W telefonie iPhone zainstaluj i otwórz aplikację Dysk Google.
 2. Stuknij ikonę (menu) u góry z lewej strony.
 3. Stuknij ikonę (Ustawienia) u góry.
 4. Stuknij opcję Kopia zapasowa.
 5. Stuknij opcję ROZPOCZNIJ TWORZENIE KOPII ZAPASOWEJ.

Jak skopiować kontakty z iCloud na Androida? ›

Istnieje nastomiast sposób na stałą synchronizację kontaktów z iCloud (iPhone) i Google (Android). W tym celu polecamy skorzystać z aplikacji o nazwie Contacts Sync iCloud dostępnej za darmo w sklepie Google Play.

Jak przenieść kontakty z telefonu przez bluetooth? ›

Jak przenieść kontakty z telefonu na telefon za pomocą Bluetooth?
 1. Upewnijmy się, że opcja Bluetooth jest aktywna na obu urządzeniach.
 2. Przejdźmy do aplikacji „Kontakty” na urządzeniu, z którego chcemy przesłać dane.
 3. Kolejno wybierzmy opcję „Importowanie/eksportowanie”, w niektórych urządzeniach może być to „Udostępnij”.
Jul 11, 2020

Jak przenieść kontakty z iPhone na Google? ›

Synchronizowanie Kontaktów Google z urządzeniem mobilnym lub komputerem
 1. Na iPhonie lub iPadzie otwórz aplikację Ustawienia.
 2. Kliknij Kontakty. ...
 3. Kliknij Dodaj konto. ...
 4. Kliknij Dodaj konto. ...
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zalogować się na konto Google.
 6. Wybierz aplikacje Google, które chcesz synchronizować z urządzeniem.

Jak udostepnic wszystkie kontakty z iPhone? ›

Stuknij w dany kontakt, stuknij w Wyślij kontakt, a następnie wybierz sposób wysłania kontaktu. Wysłanie kontaktu udostępnia wszystkie informacje z jego wizytówki.

Jak eksportować kontakty z iCloud? ›

Zaloguj się iCloud.com przy użyciu poświadczeń logowania. Kliknij ikonę koła zębatego, a następnie wybierz pozycję Zaznacz wszystko, aby oznaczyć wszystkie kontakty do wyeksportowania. Ponownie wybierz ikonę koła zębatego i wybierz pozycję EksportujvCard, aby skopiować kontakty do pliku vcf.

Jak przejść z iPhone na samsunga? ›

Bezboleśnie z iPhone'a na Androida

Aplikacja Switch to Android pomoże w przenoszeniu danych podczas konfiguracji dowolnego smartfona z Androidem 12. Proces bezprzewodowego transferu można zainicjować za pomocą kodu QR, który używany jest do autoryzacji kopiowania danych.

Jak przenieść dane z telefonu na telefon Android? ›

 1. Włącz nowe urządzenie.
 2. Kliknij Start.
 3. Upewnij się, że masz połączenie z siecią Wi-Fi.
 4. Wybierz opcję kopiowania aplikacji i danych ze starego urządzenia. Zalecane: jeśli do połączenia urządzeń używasz kabla, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby skopiować dane. ...
 5. Sprawdzanie SMS-ów, zdjęć i filmów.

Jak skopiować kontakty z iPhone na kartę SIM? ›

W przypadku iPhone'a nie ma bezpośredniej funkcji pozwalającej na przenoszenie kontaktów z telefonu na kartę SIM. Możesz to jednak zrobić, tworząc backup kontaktów w chmurze lub za pomocą e-maila. Tak zapisane kontakty, możesz później przenieść na kartę SIM.

Jak przenieść wiadomości z WhatsApp z iPhone na Android? ›

Aby przenieść historię czatów WhatsApp z iPhone'a na urządzenie Samsung z Androidem:
 1. Włącz telefon Samsung i połącz go przewodem z iPhonem, gdy pojawi się komunikat.
 2. Uruchom aplikację SmartSwitch i postępuj zgodnie z poleceniami.
 3. Kiedy na nowym urządzeniu pojawi się kod QR, zeskanuj go za pomocą aparatu iPhone'a.

Czy warto przejść z Androida na iPhone? ›

Telefony z Androidem są narażone na ataki złośliwego oprogramowania i wirusów, szczególnie ze sklepów z aplikacjami. App Store firmy Apple ma mniej aplikacji do zaoferowania niż sklep z aplikacjami dla telefonów z systemem Android, ale liczba dostępnych aplikacji nie jest tutaj najważniejszym elementem.

Jak przenieść dane z telefonu na nowy telefon? ›

Jak transferować dane ze smartfona na smartfon – przenoszenie danych Android
 1. Podczas pierwszej konfiguracji nowego telefonu zaloguj się na konto Google (bądź inne konto producenta).
 2. Udziel wszystkich wymaganych zgód i wybierz opcję „Przywróć kopię zapasową”.
 3. Wybierz opcję „Skopiuj dane”.
Jan 19, 2023

Jak sciagnac kontakty z iCloud na telefon? ›

Po przeniesieniu kontaktów z iCloud na telefon z Androidem możesz kliknąć Ustawienia > Zarządzaj kontaktami > Import / Eksport > Importuj z pamięci wewnętrznej, plik vCard zostanie wykryty.

Jak skopiować kontakty z iPhone na komputer? ›

Synchronizowanie kontaktów i innych danych z iPhone'em, iPadem lub iPodem touch
 1. Podłącz urządzenie do komputera. ...
 2. Kliknij w przycisk urządzenia, znajdujący się w pobliżu lewego górnego rogu okna aplikacji iTunes na komputerze PC.
 3. Kliknij w Informacje.
 4. Zaznacz rzeczy, które chcesz synchronizować.
 5. Kliknij w Zastosuj.

Jak przekopiować kontakty? ›

Jeśli korzystasz z telefonu z Androidem, najłatwiej będzie ci utworzyć kopię kontaktów i zapisać ją na dysku Google. Wejdź w ustawienia telefonu, wybierz konto Google, przejdź do ustawień aplikacji, a następnie ustaw synchronizację kontaktów. W ten sposób wszystkie potrzebne dane będą zapisywane w chmurze.

Jak skopiować kontakty? ›

Eksportowanie kontaktów
 1. Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz Kontakty .
 2. U dołu kliknij Napraw i zarządzaj. Eksportuj do pliku.
 3. Wybierz konta, z których chcesz wyeksportować kontakty.
 4. Kliknij Eksportuj do pliku . vcf.

Jak zsynchronizować kontakty? ›

Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz Ustawienia. Kliknij Google. Ustawienia aplikacji Google. Synchronizacja Kontaktów Google.

Jak polaczyc iPhone z kontem Google? ›

Synchronizowanie konta z aplikacjami Apple
 1. Na iPhonie lub iPadzie otwórz aplikację Ustawienia.
 2. Kliknij Kontakty. ...
 3. Kliknij Dodaj konto. ...
 4. Kliknij Dodaj konto Google.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zalogować się na konto Google.
 6. Wybierz aplikacje Google, które chcesz synchronizować z urządzeniem. ...
 7. Kliknij Zapisz.

Jak skopiować kontakty z iCloud na gmail? ›

Klikamy w trybik (Ustawienia) w lewym dolnym rogu ekranu. Klikamy Zaznacz wszystkie, a potem Eksportuj wizytówkę vCard. Wyeksportowany plik z naszymi kontaktami znajdziecie w katalogu z Pobranymi rzeczami. Teraz logujecie się na swoje konto w Google.

Jak skopiowac kontakty na konto Google? ›

Android > Android

Przechodzimy do ustawień w telefonie i szukamy opcji "Konta". Jeśli konto Google nie jest dodane, to je dodajmy. Następnie wybieramy konto Google i zaznaczamy opcję "Kontakty", by zostały zsynchronizowane (wysłane na serwer Google). Na drugim telefonie robimy to samo.

Gdzie są zapisane kontakty w iPhone? ›

Wybierz kolejno opcje Ustawienia > Kontakty > Konta. Stuknij konto z kontaktami, które chcesz dodać albo usunąć. Aby dodać kontakty, włącz aplikację Kontakty. Aby usunąć kontakty, wyłącz aplikację Kontakty, a następnie stuknij opcję Usuń z iPhone'a.

Jak skopiować telefony z iPhone? ›

Metoda 2. Przenieś dane do nowego iPhone'a za pomocą iCloud
 1. Po utworzeniu kopii zapasowej starego iPhone'a w iCloud, włącz nowego iPhone'a.
 2. Kontynuuj proces konfiguracji i podłącz nowego iPhone'a do WiFi.
 3. W widoku “Aplikacje i dane”, wybierz “Odtwórz z backupu w iCloud” i zaloguj się do iCloud.

Jak skopiowac kontakty w Apple? ›

Na telefon z Androidem ściągnij aplikację Move to iOS i kliknij opcję Kontynuuj. Na smartfonie z iOS przeprowadź natomiast proces konfiguracji do punktu Aplikacje i dane. Następnie z listy wybierz opcję Przenieś dane z systemu Android i również kliknij opcję Kontynuuj.

Gdzie są kontakty w iCloud? ›

W aplikacji Kontakty na stronie iCloud.com wybierz kontakt na liście. Jeśli chcesz filtrować kontakty według określonej grupy, wybierz grupę na pasku bocznym po lewej stronie. Aby wybierać ze wszystkich kontaktów, upewnij się, że jest wybrana grupa Wszystkie kontakty. Pola na wizytówce można klikać.

Jak odzyskać kontakty z iPhone? ›

Przywracanie kontaktów przechowywanych w iCloud na stronie iCloud.com
 1. Na stronie iCloud.com kliknij w przycisk. na pasku narzędzi, a następnie kliknij w przycisk Odzyskiwanie danych.
 2. Kliknij w opcję Odzyskiwanie kontaktów. ...
 3. Kliknij w Przywróć po prawej stronie wersji, którą chcesz przywrócić.

Gdzie zapisuje się vCard? ›

Wizytówka vCard jest zapisywana w formacie pliku vcf, czyli standardowym formacie internetowym do udostępniania danych kontaktowych. Podczas wysyłania wizytówki vCard plik vcf jest wysyłany wraz z wiadomością jako załącznik.

Jak zalogować się do iCloud na Androidzie? ›

Konfigurujemy pocztę iCloud w Androidzie
 1. W polu z nazwą użytkownika należy wpisać nazwę konta z naszego e-mail @icloud.ocm.
 2. W polu z adresem serwera IMAP wpisujemy imap.mail.me.com.
 3. Hasło powinno być takie samo, jak do naszego Apple ID.
 4. Certyfikat powinien być ustawiony na SSL lub SSL / TLS.
 5. Numer portu to 993.

Dlaczego nie mogę przenieść danych z androida na iPhone? ›

Aby przenieść dane z Androida na iPhone'a po konfiguracji konieczne będzie wymazanie urządzenia. Następnie należy jeszcze raz przeprowadzić konfigurację urządzenia z systemem iOS. Jeśli natomiast nie chcesz ponownie konfigurować iPhone'a, musisz niestety przenieść dane ręcznie.

Jak zgrać zdjęcia z telefonu na telefon? ›

Wystarczy podłączyć przy pomocy kabli USB stary oraz nowy telefon do komputera, a następnie w pamięci starego odnaleźć katalog DCIM. Jego zawartość należy przekopiować do pamięci nowego urządzenia.

Jak zrobić kopię zapasową na Androidzie? ›

Możesz skonfigurować telefon tak, aby automatycznie tworzył kopie zapasowe plików.
 1. Otwórz na telefonie aplikację Ustawienia.
 2. Wybierz Google. Kopia zapasowa. Wskazówka: za pierwszym razem włącz Kopia zapasowa w Google One i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
 3. Kliknij Utwórz kopię zapasową teraz.

Jak przegrać wszystkie aplikacje z telefonu na telefon? ›

W takim przypadku wystarczy zainstalować aplikację (musi ona znaleźć się zarówno na naszym starym urządzeniu, jak i na nowym), uruchomić ją, a następnie użyj stosownych opcji. Przesyłanie danych z telefonu na telefon przez łączność Bluetooth.

Jak przenieść dane z WhatsApp na nowy telefon? ›

Jeśli masz nowy telefon, możesz przenieść na niego swoje konto WhatsApp bez potrzeby wprowadzania kodu z wiadomości SMS. Otwórz WhatsApp na nowym urządzeniu z Androidem. Wybierz język, a następnie kliknij przycisk z zieloną strzałką. Na ekranie powitalnym kliknij AKCEPTUJ I KONTYNUUJ, aby zaakceptować Regulamin usługi.

Jak zapisać wszystkie kontakty na karcie SIM? ›

Kopia kontaktów na SIM (opcja dostępna np. w telefonach z Android. Kontakty > opcje > Eksportuj kontakty > Karta SIM) zapewnia skopiowanie podstawowych danych: numery telefonów, nazwy kontaktów. Ilość kopiowanych kontaktów jest ograniczona do pojemności karty SIM – najnowsze karty pozwalają na zapis do 500 kontaktów.

Jak przenieść kontakty ze starego iPhone'a na nowy? ›

Do uaktualniania kontaktów na wszystkich swoich urządzeniach zalogowanych przy użyciu tego samego Apple ID możesz używać iCloud. Przejdź do Ustawień i stuknij w [Twoje imię i nazwisko] > iCloud, a następnie włącz Kontakty.

Co to znaczy przenieść Czaty na Androida? ›

Jeśli widzisz opcję „Przenieś czaty na Androida”, oznacza to, że funkcja jest aktywna. Aby przesłać czat, po prostu kliknij przycisk Start, potwierdź operację i poczekaj na zakończenie procesu. Należy również pamiętać o tym, że smartfon podczas procesu przenoszenia danych musi być cały czas odblokowany.

Jak przenieść dane z WhatsApp iPhone? ›

Krok 1Podłącz iPhone'a do komputera, otwórz iTunes lub Finder. Krok 2Wybierz ikonę urządzenia po wykryciu. Kliknij Podsumowanie > Przywracanie kopii zapasowej. Krok 3Wybierz plik kopii zapasowej zawierający dane WhatsApp i poczekaj, aż się zakończy.

Jak zrobić kopię zapasową w WhatsApp? ›

Otwórz WhatsApp > dotknij więcej opcji > Ustawienia > Czaty > Kopia zapasowa czatów > UTWÓRZ KOPIĘ ZAPASOWĄ. Aby eksportować kopię historii czatu indywidualnego lub grupowego, możesz skorzystać z funkcji eksportu. Otwórz czat indywidualny lub grupę.

W czym iPhone jest lepszy od Androida? ›

W porównaniu z systemem iOS system Android umożliwia bardziej rozbudowaną personalizację ustawień. iOS jest odpowiedni dla osób, które oczekują: minimalizmu, prostoty oraz niezawodności działania. Jeśli szczególnie cenisz sobie bezpieczeństwo, to w pojedynku Android czy iPhone zdecydowanie wygrywa iPhone.

Po co ludzie kupują iPhone? ›

Iphone wygrywa rywalizację z Androidem na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim to stabilność działania i bezpieczeństwo systemu, które są kluczowe na co dzień. Niewielka liczba awarii, brak problemów z synchronizacją plików i kompatybilność wszystkich urządzeń z rodziny Apple to duża zaleta.

Kto ma lepszy aparat iPhone czy Samsung? ›

Kolejny raz iPhone utrzymuje większą rozpiętość tonalną lepiej stopniując pośrednie tony i tym samym dając nam więcej szczegółów w ciemniejszych fragmentach. Oba aparaty dobrze redukują abberację i dystorsje, ale to samsung utrzymuje lepsze wyniki poza centrum kadru - w okolicach brzegów iPhone traci ostrość.

Jak przenieść dane z iPhone na androida? ›

Kopiowanie danych z iPhone'a na nowy telefon z Androidem jest bezpieczne i łatwe. Wystarczy połączyć oba telefony kablem lub sparować bezprzewodowo przez Wi-Fi, aby w bezpieczny sposób skopiować kontakty, zdjęcia, kalendarz i inne dane.

Jak zrobić kopię zapasową danych z telefonu? ›

Tworzenie kopii zapasowej
 1. Otwórz aplikację Google One. na telefonie z Androidem.
 2. U dołu kliknij Miejsce na dane.
 3. Przewiń do sekcji kopii zapasowej urządzenia. ...
 4. Aby znaleźć ustawienia kopii zapasowej, kliknij Zarządzaj kopią zapasową. ...
 5. Kliknij Utwórz kopię zapasową.

Jak przenieść kontakty z Messengera na nowy telefon? ›

Jak każda aplikacja Messenger wymaga, aby podać do zalogowania login oraz hasło przypisane do konta. Ich ponowne wpisanie jest konieczne po wcześniejszym wylogowaniu się z aplikacji, usunięcia konta Messenger na wybranym telefonie lub przy instalacji Messengera na nowym urządzeniu.

Jak skopiować kontakty z iPhone na gmail? ›

Synchronizowanie Kontaktów Google z urządzeniem mobilnym lub komputerem
 1. Na iPhonie lub iPadzie otwórz aplikację Ustawienia.
 2. Kliknij Kontakty. ...
 3. Kliknij Dodaj konto. ...
 4. Kliknij Dodaj konto. ...
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zalogować się na konto Google.
 6. Wybierz aplikacje Google, które chcesz synchronizować z urządzeniem.

W jaki sposób skopiować kontakty z iCloud do Google? ›

Przenieś kontakty z iCloud na Androida za pośrednictwem Gmaila. Wejdź na Google.com/contacts i zaloguj się na konto Google na Androidzie. Kliknij Dowiedz się więcej opcję i wybierz import przycisk, aby wybrać pliki vCard, aby zsynchronizować pliki z Gmailem.

Jak zaimportować kontakty? ›

Importowanie kontaktów
 1. Włóż kartę SIM do urządzenia.
 2. Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz aplikację Kontakty .
 3. U dołu kliknij Napraw i zarządzaj. Importuj z karty SIM.
 4. Jeśli na urządzeniu masz wiele kont, wybierz to, na którym chcesz zapisać kontakty.

Jak eksportować kontakty? ›

Eksportowanie kontaktów
 1. Na telefonie lub tablecie z Androidem otwórz Kontakty .
 2. U dołu kliknij Napraw i zarządzaj. Eksportuj do pliku.
 3. Wybierz konta, z których chcesz wyeksportować kontakty.
 4. Kliknij Eksportuj do pliku . vcf.

Jak przenieść kontakty ze starego telefonu na nowy telefon? ›

Wejdź w ustawienia telefonu, wybierz konto Google, przejdź do ustawień aplikacji, a następnie ustaw synchronizację kontaktów. W ten sposób wszystkie potrzebne dane będą zapisywane w chmurze. Później wystarczy się zalogować na konto Google na nowym urządzeniu i je skonfigurować.

Jak sprawdzić gdzie są zapisane kontakty w telefonie iPhone? ›

W tym celu: Wybierz kolejno opcje Ustawienia > Kontakty > Konta.

Videos

1. Jak PRZENIEŚĆ dane z ANDROIDA na 📲IPHONA🍎❓
(instrukcje Apple)
2. JAK PRZESYŁAĆ PLIKI POMIĘDZY ANDROIDEM ORAZ iPHONE'EM? 📲 | MOBILETRANS
(Mateusz Krawczyk)
3. Jak Przesłać Zdjęcia z Androida na iPhone'a? | Jak Przenieść Pliki z iPhone'a na Androida?
(Tech Clips)
4. Jak przenieść kontakty z Androida do Iphona.
(Potyczki Informatyczne)
5. Kupujesz nowego iPhone'a? Jak przenieść dane z Androida?
(Mateusz Krawczyk)
6. ORANGE EKSPERT - Jak zsynchronizować kontakty w telefonie z kontem Google?
(Orange Polska)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Geoffrey Lueilwitz

Last Updated: 07/08/2023

Views: 6060

Rating: 5 / 5 (80 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Geoffrey Lueilwitz

Birthday: 1997-03-23

Address: 74183 Thomas Course, Port Micheal, OK 55446-1529

Phone: +13408645881558

Job: Global Representative

Hobby: Sailing, Vehicle restoration, Rowing, Ghost hunting, Scrapbooking, Rugby, Board sports

Introduction: My name is Geoffrey Lueilwitz, I am a zealous, encouraging, sparkling, enchanting, graceful, faithful, nice person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.