Wszystko, co wiemy o trzecim sezonie Bridgertona (2023)

Everything We Know About Bridgerton's Third Season (1)


„Hearst Magazines i Yahoo mogą uzyskiwać prowizję lub przychody z niektórych pozycji za pośrednictwem tych linków”.

w 2020 r.Bridgertonazadebiutował w serwisie Netflix z wielkim rozgłosem. Utwór z okresu przeboju,na podstawie romansów Julii Quinn, stworzył gwiazdy Phoebe Dynevor iStrona Regé-Jeani wprowadził widzów w świat zdominowany przez towarzyskie gale, rodzinne dramaty i smakowite plotki. Program wyprodukowany przez Shondę Rhimes był takim sukcesem, że tak byłoodnowiony na drugi sezonzaledwie miesiąc po pierwszym sezonie. A później został ponownie odebrany w sezonach trzecim i czwartym.

Podczas gdy trzeci sezon nie będzie miał premiery przez jakiś czas—sezon drugi zadebiutował wiosną 2022 rokui aprequel,Królowa Charlotta, spadł wiosną 2023 r— widzowie wciąż mogą z niecierpliwością oczekiwać więcejBridgertonaprzyjść. Czytaj dalej, aby uzyskać wszystkie informacje na temat trzeciego sezonu serialu.

Bridgerton będzie miał trzeci i czwarty sezon.

W kwietniu 2021 r. Shondaland TV, firma produkcyjna Shonda Rhimes, opublikowała na Twitterze specjalną wiadomość od wszechwiedzącej narratorki serialu i felietonistki plotkarskiej Lady Whistledown.

„Szanowni członkowie Tonu” – czytamy w liście. „Wygląda na to, że mamy dość specjalne ogłoszenie. Bridgerton powróci w trzecim i czwartym sezonie. Ten autor będzie musiał kupić więcej atramentu…”

Ta zawartość jest niedostępna ze względu na Twoje preferencje dotyczące prywatności.

(Video) EVERYTHING We Know About 'Bridgerton' Season 3..

Zaktualizuj swoje ustawienia tutaj, aby go zobaczyć.

Rhimes nie może się doczekać kontynuacji serii.

Shonda Rhimes, showrunnerka z tyłuChirurdzy,Skandal, i terazBridgertona,wydał oświadczenie, szczegółowo opisując swoje podekscytowanie nadchodzącymi sezonami.

„Od pierwszego przeczytania Pyszności Julii QuinnBridgertonawiedziałem, że są to historie, które urzekną widzów. Ale ewolucja tej adaptacji nie byłaby sukcesem bez wielu znaczących wkładów całego zespołu Shondaland” – powiedziała.

„Ten dwusezonowy odbiór jest silnym wotum zaufania do naszej pracy i jestem niesamowicie wdzięczny, że mamy tak współpracujących i kreatywnych partnerów jak Netflix” – kontynuował Rhimes. „Betsy [Beers, producent wykonawczy] i ja cieszymy się, że mamy możliwość dalszego przybliżania świataBridgertonaświatowej publiczności”.

W rozmowie zMiasteczko, Rhimes powiedział: „To będzie równie ekscytujące, zachęcające i przyjemne jak sezony 1 i 2, już to wiemy. Oglądanie różnych rzeczy sprawia mi już przyjemność, więc będzie świetnie”.

Simone Ashley i Jonathan Bailey powrócą w trzecim sezonie.

Gwiazda drugiego sezonuSzymon Ashleypotwierdził, że ona iJonathana Baileyawróci zaBridgertonasezon trzeci isezon czwarty. Onapowiedział, „W drugim sezonie między Kate i Anthonym było dużo pchania i ciągnięcia, były komplikacje w rodzinie, a potem odnajdują się pod koniec. Myślę, że wszystko dopiero się zaczyna. Chciałbym zobaczyć Kate po prostu puść trochę więcej i graj więcej w trzecim sezonie i trochę pływajcie razem w tym kręgu miłości. Myślę, że oboje na to zasługują ”.

Ashley ujawniła również, że bardzo chciałaby zobaczyć dziecko Kate i Anthony'ego w trzecim sezonie. OnapowiedziałIMDB, „Jestem podekscytowany widząc, jak Kate zostaje wicehrabiną i głową rodziny. Myślę, że może się wiele nauczyć od Anthony'ego. Będą dwoma małymi partnerami. Chciałbym zobaczyć, jak mają dziecko, mówiąc prosto Może tak się stanie, może nie”.

W nowym wywiadzie zbrytyjski Vogue, Ashley powiedziała, że ​​trzeci sezon podąża za Kate i Anthonym w fazie ich miesiąca miodowego. „W tym tygodniu kręcimy taniec i tonacja jest taka inna – słodka, ujmująca i lekka w porównaniu z ciężarem ich historii z poprzedniego sezonu”wspólny. Aktorkazasugerował również, że sezon trzeci„stanie się bardzo parny” – ale nie ujawniła, która para (pary) będzie się skupiać na parowaniu.

Phoebe Dynevor i Regé-Jean Page nie pojawią się w trzecim sezonie.

Regé-Jean Page, który grał księcia Hastings Simona Bassetta,nie wrócił do serialu na drugi sezoni nie wróci na trzeci sezon. Podzielił się tym, że serial powinien swobodnie zmieniać swoją rolę.

Strona potwierdzonaza pośrednictwem InstagramaTonie powróci do roli księcia Hastingsw trzecim sezonie. „Gazety to wymyśliły” – napisał obok zdjęciaon i Jonathan Bailey na Tygodniu Mody w Mediolanie. „Ale mieliśmy najlepsze i najbardziej stylowe spotkanie, jakie miałem od jakiegoś czasu przy naprawdę doskonałej włoskiej kawie i słońcu”.

Phoebe Dynevor, która gra Daphne Bridgerton, również nie powróci w trzecim sezonie. „Niestety nie w trzecim sezonie. Potencjalnie w przyszłości” – powiedziała aktorkaOcena ekranowa. „Sezon trzeci, jestem po prostu podekscytowany oglądaniem jako widz”.

Rola Franceski Bridgerton została przekształcona.

Hannah Dodd przejmie rolę Franceski Bridgerton począwszy od trzeciego sezonu. Dodd przejmuje obowiązki Ruby Stokes, która odeszłaBridgertonazagrać w NetflixieLockwood & Co.Dodd ostatnio pojawił się wAnatomia skandalujako Young Sophie, młodsza wersja postaci granej przez Siennę Miller.

Widzowie zastanawiali siędlaczego Francesca nie pojawiła się w drugim sezonie, a to dlatego, że harmonogram kręcenia Stokesa kolidował zBridgertona. „Kocham Francescę, ale straciliśmy ją w połowie drugiego sezonu”Bridgertonapowiedział twórca Chris Van Dusen. „Po wyczerpaniu wszystkich innych opcji niestety musiała wyjść z przyczyn niezależnych od nas”. Najwyraźniej zrównoważenie obu programów było dla Stokesa zbyt trudne.

(Video) Bridgerton Season 3 | overanalyzing absolutely everything we know so far 😭🤩

Po rozpoczęciu zdjęć Doddwspólny,„Jestem bardzo podekscytowany. Wszyscy byli tacy wspaniali. Chcę tylko wykonać dobrą robotę”.

Kilku nowych członków obsady dołączy do ekipy w trzecim sezonie, w tym Daniel Francis jako Marcus Anderson, „charyzmatyczna postać, która rozświetla każde pomieszczenie, do którego wejdzie”, Sam Phillips jako Lord Debling, „genialny lord o niezwykłych zainteresowaniach” oraz James Phoon jako Harry Dankworth, przystojny mężczyzna, któremu „brakuje dowcipu i inteligencji”.

Trzeci sezon skupi się na historii miłosnej Colina i Penelopy.

Everything We Know About Bridgerton's Third Season (2)

ChwilaBridgertonaseria nie jest dokładnie zgodna z książkami Quinna, z pewnością jest zgodna z ogólnym założeniem powieści. RymypowiedziałRozrywka dziś wieczorem, „Zdecydowanie planujemy śledzić każdą romantyczną historię rodzeństwa [Bridgertona]”. Dodała jednak: „Niekoniecznie idziemy w kolejności, ale zobaczymy każde z rodzeństwa i ich historie”. Niektórzy fani tak to zrozumielitrzeci sezon będzie zawierał historię miłosną Colina i Penelope— teoria, którą Netflix potwierdził w połowie maja 2022 r. w wywiadach z Nicolą Coughlan i Lukiem Newtonem.

„Czuję, że jeśli zobaczysz, jak Penelope łasi się do tego chłopca przez kolejny sezon, pomyślisz:„ Zbierz to razem! No dalej, idź i pogódź się z tym ”- powiedział Coughlan dla NetflixTum. „[Showrunner] Jess [Brownell] rozmawiał z Luke'iem i mną przez cały sezon i myślę, że ludzie będąNaprawdęobsesję. Myślę, że miłośnicy książek będą zadowoleni”.

„Uwielbiam Polin” – dodał Luke Newton. „W tym związku jest tyle miłości. Co powoduje presję, ponieważ są ludzie, którzy są naprawdę podekscytowani tą historią, aby wyjść na pierwszy plan. Ale też naprawdę mnie to rozgrzewa”.

Bailey mówi, że jest gotowy przekazać pałeczkę głównej roli Newtonowi w sezonie 3. „Będę bardzo dumny, widząc, jak Luke przejmuje pałeczkę w„ Bridgerton ”. I tak, nie mogłem sobie życzyć niczego innego. naprawdę ważne jest, aby tam być, ponieważ oczywiście [Anthony's] jest starszym bratem, ale aby zrobić miejsce i upewnić się, że mają również niesamowitą historię miłosną”.

Zdjęcia do trzeciego sezonu rozpoczęły się w Londynie latem 2022 roku.

W rzadkimwideo zza kulis z planu, grupka aktorów trzyma trzy palce w kierunku kamery.

(Video) Bridgerton Season 3 First Look + Release Date Revealed!

Wideo kończy się, gdy Luke Newton, który gra Colina, otwiera drzwi powozu Nicoli Coughlin, która gra Penelope. Następnie Nicola mówi: „Oficjalnie rozpoczęto zdjęcia do trzeciego sezonu Bridgertona”. Do Luke'a pyta: „Wchodzisz?” A on odpowiada: „Chodźmy!”

Wraz z filmem Netflix opublikował pełne streszczenie sezonu, które szczegółowo opisuje, w jaki sposób Penelope rozpocznie sezon, rezygnując z zakochania się w Colinie i jest zdeterminowana, by wziąć męża. Colin jednak zaczyna się zastanawiać, czy uważa Penelope za tylko przyjaciółkę.

Pod koniec lipca Ashley udostępniła zdjęcia potwierdzające, że ona również wróciła na plan. Jedno selfie zawierało jej zdjęcie z wypchanym corgi, a inne pokazywało, jak trzyma się za ręce z Jonathanem Baileyem. Podpisała zdjęcie rąk „z Kanthonym”, oznaczając Bailey na zdjęciu:

Everything We Know About Bridgerton's Third Season (3)

W sierpniu,BridgertonaMedia społecznościowe pokazały zdjęcie Newtona i Coughlina na planie, z fotobombą Phoebe Dynevor.

Ta zawartość jest niedostępna ze względu na Twoje preferencje dotyczące prywatności.

Zaktualizuj swoje ustawienia tutaj, aby go zobaczyć.

(Video) The Story of Kate and Anthony

„Filmujemy dobrze w nowy rok, nakręcenie sezonu zajmuje miesiące” – powiedziała Nicola Coughlan podczas London Fashion Week w połowie września. Coughlan ujawnił również, że nakręcili tylko dwa odcinki.

W marcu 2023 roku Coughlan opublikowała zdjęcie, na którym ona i Newton świętują, a fani w komentarzach spekulowali, że zdjęcie zostało zrobione na imprezie podsumowującej sezon:

Ta zawartość jest niedostępna ze względu na Twoje preferencje dotyczące prywatności.

Zaktualizuj swoje ustawienia tutaj, aby go zobaczyć.

Nie ma jeszcze daty premiery.

Mamy nadzieję, że sezon trzeci trafi na nasze ekrany w drugiej połowie 2023 roku.

Serial będzie nadal czerpał inspirację z powieści Quinna, ale nie będzie działać

Przedstawienieluźno nastąpił drugi sezondruga książka z serii,Wicehrabia, który mnie kochał,a sezon trzeci skupi się na czwartej książce,Romans z panem Bridgertonem.

„Każdy będzie miał główny wątek w każdym sezonie. Będzie jeden dla każdego z Bridgertonów. Ułożyliśmy historię w sposób, który wydawał się nam właściwy i niezbędny. I ostatecznie każdy z tych Bridgertonów jest będzie miał historię miłosną"Rhimes wyjaśniłMiasteczko.

Jest o wiele więcej powieści Quinn, które przedstawiają kolejne sezony. Zobacz całą serię poniżej.

Może ci się spodobać również

FAQs

O czym jest 3 sezon Bridgertonowie? ›

Co wydarzy się w trzecim sezonie serialu "Bridgertonowie"? Trzeci sezon "Bridgertonów" przybliży losy Penelope Featherington (Nicola Coughlan). Po tym jak podsłuchała rozmowę Colina Bridgertona (Luke Newton), który dyskredytował ją przed swoimi przyjaciółmi, jej uczucia do niego wygasają.

Kiedy sezon 3 Bridgerton? ›

Premiera już w maju

Przypomnijmy, premiera serialu Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów odbędzie się już 4 maja tylko na Netflix.

Czy Simon będzie w 3 sezonie? ›

Rege-Jean Page ponownie na ekranie? - RMF Classic. Simon powróci w 3.

Czy będzie 4 sezon Bridgertonów? ›

Bridgertonowie – kolejny sezon wkrótce

W świecie Bridgertonów jednak cały czas coś się dzieje! Już niedługo na Netflixie pojawi się spin-off serialu zatytułowany Królowa Charlotta. Pierwsze informacje na temat tej produkcji pojawiły się w kwietniu zeszłego roku. Zdjęcia natomiast zakoczyły się we wrześniu 2022 roku.

Za kogo wyjdzie Eloise Bridgerton? ›

W książce "Oświadczyny" (spoilery książkowe za CheatSheet) Eloise wychodzi za Sir Phillipa Crane'a (Chris Fulton).

Czy Penelope i Colin będą razem? ›

3. sezon "Bridgertonów" pokaże nam, jak jednostronne zainteresowanie Penelope (Nicola Coughlan) w końcu przerodzi się w jej długo wyczekiwany romans z Colinem (Luke Newton).

Czy Daphne będzie w 3 sezonie? ›

Wiemy, że nie będzie w nim kluczowej bohaterki. Phoebe Dynevor nie pojawi się w trzecim sezonie "Bridgertonów". Serialowa Daphne Basset ujawniła tę informację w wywiadzie, którego udzieliła podczas trwającego właśnie festiwalu "Sundance".

Ile dzieci ma Daphne Bridgerton? ›

Miała wiele kandydatów do ręki, jednak zakochała się w księciu Hastings - Simone Basset, który ostatecznie został jej mężem. Lady Whistledown opisała jej wygląd jako oszlifowany diament sezonu. Po roku małżeństwa z księciem, urodziła mu pierworodnego syna.

Ile lat ma Daphne Bridgerton? ›

Gwiazda 1. sezonu „Bridgertonów”, wybranka księcia Hastings, czyli Daphne ma lat 22. W jakim wieku jest Phoebe Dynevor. 17 kwietnia 2022 roku obchodzić będzie swoje 27.

Dlaczego nie ma Simona w drugim sezonie? ›

25 marca 2022 roku na platformie Netflix zadebiutował 2. sezon popularnego serialu kostiumowego Bridgertonowie. W najnowszych odcinkach nie zobaczymy jednak jednego z uwielbianych bohaterów. Simon Basset (Rege-Jean Page) oficjalnie pożegnał się z produkcją, dlatego też jego bohater na stałe zniknął z ekranu.

Ile będzie sezonów Bridgertonowie? ›

Oficjalnie 3. i 4. sezon "Bridgertonów" potwierdzono w kwietniu 2021 roku, jednak aż do premiery 2.

Kiedy następny sezon Bridgertonowie? ›

Prace nad trzecim sezonem serialu Bridgertonowie trwają już od pewnego czasu. Niestety nie rozpoczęły się wciąż zdjęcia. Wstępny plan to lato 2023. Jeśli nic w tej kwestii się nie zmieni, prawdopodobnie nowy sezon będziemy mogli zobaczyć na Netlix już wiosną 2023.

O kim będzie 3 sezon Bridgertonów? ›

Główny wątek trzeciego sezonu skupi się na Colinie i Penelope, nie oznacza to jednak, że zabraknie znanych nam bohaterów, chociażby głównej pary drugiej serii — Anthony`ego i Kate (Jonathan Bailey i Simone Ashley). Z pewnością w nadchodzących odcinkach odegrają oni dużą rolę.

Ile jest książek Bridgertonowie? ›

Cykl o rodzinie Bridgertonów to seria romansów historycznych autorstwa Julii Quinn. Seria ta to jedno z najpopularniejszych dzieł tej autorki. Składa się na nią osiem tomów opowiadających perypetie kolejnych osób związanych z tytułowym rodem.

O czym jest film Bridgertonowie? ›

Ósemka zżytego ze sobą rodzeństwa z rodziny Bridgertonów szuka szczęścia i miłości wśród wyższych sfer Londynu. Na podstawie bestsellerowych powieści Julii Quinn. Oglądaj bez ograniczeń. Producentką tej nominowanej do Emmy adaptacji bestsellerowych romansów Julii Quinn jest Shonda Rhimes („Chirurdzy”).

Kiedy 3 sezon Bridgertonów na Netflix? ›

Wiele wskazuje na to, że trzeci sezon będzie miał premierę na początku 2023 roku. Zdjęcia startują bowiem latem 2022 roku.

W którym roku dzieje się akcja Bridgertonowie? ›

Akcja serialu toczy się w Londynie w latach 1809 - 1820 w okresie regencji (stąd nazwa stylu), kiedy Jerzy IV pełnił obowiązki władcy w imieniu Jerzego III, zwanego Szalonym Królem.

Videos

1. Nowe programy z gejowskimi historiami na Netflix i Amazon | #lgbt
(Victor Yates)
2. Bridgerton’s Jonathan Bailey on Anthony’s Obsession with Kate and the Love Triangle
(ELLE Singapore)
3. Czy też jesteś fanką Bridgertonów? ZWIERCIADŁO PODCASTY [Przerwa na kawę z Kasią Miller]
(Zwierciadło)
4. Can BRIDGERTON The Musical...Work!?!?! WE THINK NOT
(One Hen Two Ducks)
5. OUR CHARMING & TRADITIONAL ENGLISH HOLIDAY COTTAGE ON THE CASTLE HOWARD ESTATE IN YORKSHIRE
(Kirsten & Joerg: 2 Germans in Britain)
6. Analiza Emanet Sezon 3. Najnowsze wiadomości Demet Ozdemir, Engin Akyürek i + Turkish słynne
(Vivendo na Turquia by Denise)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Tuan Roob DDS

Last Updated: 10/09/2023

Views: 6234

Rating: 4.1 / 5 (62 voted)

Reviews: 93% of readers found this page helpful

Author information

Name: Tuan Roob DDS

Birthday: 1999-11-20

Address: Suite 592 642 Pfannerstill Island, South Keila, LA 74970-3076

Phone: +9617721773649

Job: Marketing Producer

Hobby: Skydiving, Flag Football, Knitting, Running, Lego building, Hunting, Juggling

Introduction: My name is Tuan Roob DDS, I am a friendly, good, energetic, faithful, fantastic, gentle, enchanting person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.